Czy bielizna to dobry pomysł na prezent?

Większość z nas lubi być obdarowywana. Kobiety zwykle chętnie przyjmują prezenty. Ich partnerzy, niezwykle często, łamią sobie głowę w poszukiwaniu odpowiedniego upominku. Jest sposób na to, by sprawić w tej sytuacji prezent i sobie i jej.

Kwiaty, wino, truskawki – budują atmosferę. Można je wręczać jako prezenty lub opakować nimi swój drobny gest. Bywa jednak, że sytuacja jest wyjątkowa – wtedy na nastrój składa się wszystko – dźwięki, zapachy, obrazy. Esteci przykładają sporą wagę do tego, by chwile ich życia miały świetną oprawę. Kobiety kochają wyglądać pięknie, w każdej sytuacji.

Oprócz stylowego stroju, dobrze dobranych butów, dodatków ze smakiem – dla każdej kobiety ważne jest to, jaką bieliznę nosi. To jej wygląd i jakość może sprawiać, że czuje się naprawdę kobieco. Jednocześnie to ta część ubioru jest najmniej widoczna i bywa, że zaniedbujemy swoją bieliźnianą garderobę. Przechadzając się po galeriach niejednokrotnie zagryzamy wargi oglądając piękne biustonosze, majteczki czy pończochy. Te z nas, które myślą najpierw o swoich najbliższych, potem o sobie, często odkładają kupno koronek i tiuli na później. Czasem powstrzymuje nas pewien dyskomfort: czy na pewno będę w tym dobrze wyglądać? Co, jeśli obsługa zauważy moje niedoskonałości podczas pomocy w doborze konfekcji? Czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto? Przecież można kupić tyle przydatnych rzeczy zamiast tego!

Nie oznacza to, bynajmniej, że nie widzimy się w tej seksownej, kuszącej bieliźnie. Widzimy się w niej dla siebie, widzimy się w niej dla naszego mężczyzny. Noszenie ładnych rzeczy zawsze wprawia nas w lepszy nastrój, czasem figlarny.

Jak dobrać bieliznę?

Jeśli chcemy sprawić prezent najbliższej nam osobie warto zadbać o to, by dobrze do niej pasował. Zasada przy doborze bielizny jest taka sama, jak przy doborze pierścionków – wystarczy porównać z tym, co ukochana nosi teraz. Metki zdradzą nam rozmiary i nawet jeśli te dane są dla nas dość enigmatyczne – ekspedientki rozszyfrują je bez problemu. Kolejnymi kategoriami wyboru są krój i kolor. Kiedy jesteśmy niepewni, warto oprzeć się na klasycznej kolorystyce – czerwieni lub czerni. Są to kolory dobre na każdą okazje, pobudzające zmysły, pasujące często do strojów wieczorowych.

Jeśli chodzi o krój i dobór tkaniny – warto pomyśleć o dotychczas noszonej przez partnerkę bieliźnie. Jeśli decydowała się już na śmiałe rozwiązania i oboje wiecie, że wygląda w nich oszałamiająco – wyobraźnia może nas nieść dowolnie, warto eksperymentować. Jeśli jednak wiemy, że przyszła właścicielka dotąd preferowała raczej wygodną bieliznę możemy poszukać bardziej standardowych modeli (co nie znaczy, że będą mniej pociągające!). Prześwitujące figi podniosą temperaturę w sypialni i mogą sprawić, że nasza partnerka zweryfikuje swoje codzienne wybory dotyczące ubrań.

Bielizna jako prezent to dobre rozwiązanie dla par z pewnym stażem. Chcąc urozmaicić codzienne pożycie warto przemyśleć niestandardowe rozwiązania.

Podobne wpisy